Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Gimnazijoje sėkmingai tęsiamas projektas „100 susitikimų“. Šįkart III klasės mokiniai susitiko su VI laidos abituriente, buvusia mokytojos Kristinos Tvarijonaitės auklėtine Simona Poliakovaite. Susitikime su gimnazistais Simona pasidalino prisiminimais ir įdomiausiais nuotykiais, patirtais mokykloje. Papasakojo apie filologijos studijas Lietuvoje ir Švedijoje, mainų programas, studentišką gyvenimą. Buvusi mokinė, dirbanti viešųjų pirkimų srityje, atviravo apie darbo patirtis, skatinusias judėti į priekį ir siekti vis naujų tikslų. Po to Simona diskutavo su mokiniais apie tai, kokias specialybes jie ketina rinktis. Ji palinkėjo gimnazistams būti drąsiems renkantis studijų programas, profesijas, nebijoti savęs realizuoti, gerbti kiekvieną darbą ir nenustoti tobulėti.

 

Dalinkitės: