Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Visus metus skirtingo amžiaus, įvairių specialybių Lietuvos žmonės galėjo dalyvauti gerumo akcijoje ,,Šimtmečio dovana Lietuvai‘‘. Į šią akciją įsitraukė ir Šeduvos gimnazijos mokiniai bei mokytojai. Gimnazijos darbuotoja Danutė Žukienė kartu su anglų kalbos mokytoja Salomėja Krenciene inicijavo šimtmečio eglutės puošimą. 6b klasės mokiniai buvo labai atsargūs – kai kuriems žaisliukams buvo ne ką mažiau metų negu Lietuvai. Žaliaskarė skleidė malonų miško kvapą, degančios žvakutės vaško aromatą, ant samanų paklotės puikavosi baravykai, o vatos gabalėliai priminė purų sniegą.

Eglutės grožis sužavėjo ir akcijos organizatorius Vilniuje. Todėl Šeduvos gimnazijos atstovai buvo pakviesti į Valstybės atkūrimo šimtmečio projekto ,,Šimtmečio dovanos“ padėkos šventę, kuri vyko gruodžio 3 dieną nacionalinėje filharmonijoje.

Visus dalyvius nustebino ant ką tik iškritusio sniego tako patiestas raudonas kilimas, iš abiejų pusių apšviestas fakelų, kviečiantis į vidų užeiti dūdų orkestras, pakiliai nusiteikę savanoriai. Garuojanti kava, šventiškai papuošti stalai, visur suspėjantys barmenai, įsimintinas akimirkas įamžinantys fotografai ir daugybė siurprizų žadėjo išskirtinį vakarą. Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis pasveikino šimtmečio herojus. Salėje neliko abejingų kunigo Algirdo Toliato mintims apie savanorystės svarbą. Daininkės Monique daina priminė artėjančias šventes, subūrė visus gražiam jų laukimui.

Dalinkitės: