Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Lapkričio 25 dieną (šeštadienį) labai mažai  Šeduvos gimnazijos mokinių   jungėsi  prie iniciatyvos  „ŠIMTMEČIO PROGRAMAVIMO VALANDA“ ir neatėjo į gimnaziją spręsti  technologijų,  mūsų šalies istorijos ir programavimo rebusų, sukurtų Lietuvos menininkų ir technologų bendrai. Todėl gimnazistams buvo sudaryta galimybė užduotis atlikti visą savaitę per informacinių technologijų pamokas. Tai – integruota virtuali Lietuvos istorijos, kultūros ir programavimo pamoka. Mokiniai su programavimu susipažino žaisdami – stumdydami blokelius, jie sužinojo, kas yra algoritmas, komandos kompiuteriui, ciklai, sąlygos ir ką galima su technologijomis nuveikti. Per vieną pamoką vaikai savo smalsumą pavertė rezultatu. Prisiminė šimtmečio istoriją ir programavo Rūtos Meilutytės, Jono Basanavičiaus, Liudo Mažylio, Dariaus ir Girėno bei kitų Lietuvos herojų nuotykius.
Praleidę galimybę dalyvauti „Šimtmečio programavimo valandoje“, mokiniai dar gali atlikti užduotis savarankiškai namuose paspaudę šią nuorodą.

Dalinkitės: