Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Šventiškai išpuoštose Šeduvos gimnazijos erdvėse tęsiasi  renginių ciklas, skirtas Lietuvos valstybės šimtmečiui paminėti. Visos dekoracijos ir puošmenos, kuriomis pasipuošė edukacinės erdvės pagamintos kūrybinių dirbtuvių metu. Mokiniams  padėjo Neformaliojo švietimo organizatorė Dovilė Šerpetauskienė.

Vasario 13 dieną toliau buvo vykdomas projektas ,,Lietuva mūsų lūpomis“. Gimnazijos fojė, 5-8 klasių mokiniai ir mokytojai,  pertraukų metu,  skaitė įvairius tekstus apie Lietuvos istoriją, šalies gamtinius išteklius, papročius ir tradicijas.

Specialiojo ugdymo skyriuje organizuota mokinių kūrybinių darbų paroda  „Lietuvos valstybės atkūrimui – 100“. Skyriaus mokiniai dailės, technologijų pamokose, neformaliojo švietimo veiklose  lipdė, konstravo, piešė, kūrė dirbinius Vasario 16 – osios tema. Parodos organizatorės  pedagogės Nijolė Valčiukienė ir Virginija Budrienė.

Dalinkitės: