Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Jei jūsų namuose yra knygų, tai didelė tikimybė, kad yra ir…knygų skirtukų. Taip, būtent skirtukų. Kodėl šiandien kalbame apie juos – tokią dažnai nepastebimą, knygos puslapiuose jaukiai pasislėpusią smulkmeną? Ogi todėl, kad skirtuko vaidmuo šiandien toli gražu nėra nuvertintas, nereikšmingas ar nepastebimas. Vieniems knygų skirtukai – miela dovanėlė ar suvenyras, parvežtas iš kelionės, o kitiems – populiari reklamos ar viešumo priemonė, meno kūrinys, dailus rankdarbis ar širdžiai brangius prisiminimus simbolizuojantis daiktas.
Nuo lapkričio 5 dienos Šeduvos gimnazijos bibliotekoje eksponuojama knygų skirtukų paroda „Knygos skirtukai“. Visą spalio mėnesį, vadovaujami  mokytojų Jolantos Akučkienės ir Ingos Hokušienės, 5-12 klasių mokiniai, naudodami įvairias technologijas, gamino knygos skirtukus. Gimnazistų darbai skirti paminėti Tarptautiniam mokyklų bibliotekų mėnesiui ir artėjančiam Šeduvos gimnazijos 100-mečiui. Kiekvienas knygos žymeklis skiriasi savita forma, minties raiška, originalumu. Jie tarsi maži meno kūriniai. Ši paroda – tai žvilgsnis į knygą, skatinantis ją atsiversti, skaityti ir dalintis skaitymo džiaugsmu.
Mielieji, skaitykite knygas, o kad jos dar labiau sušildytų širdį, papuoškite jas skirtuku.
Vita Kasarauskienė, Šeduvos gimnazijos vyresnioji bibliotekininkė

 

 

Dalinkitės: