Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Ko gero, dauguma sutiks, kad skaitmeninės technologijos dažniausiai prisideda prie pozityvių pokyčių mūsų gyvenime. Ne išimtis ir Šeduvos gimnazijoje. Ketvirtokai jau pasiruošė gražiausiai pavasario šventei – Mamyčių dienai! Skaitmeninėmis technologijomis, pasinaudodami QR kodais, ruošė desertus iš vaisių, vaišinosi, diskutavo, kurie receptai, pagal kuriuos gamins  gardėsius šventės dieną, bus tinkamiausi Mamytėms. O dalyvaudami nuotolinėje kūrybinių dirbtuvių veikloje ,,Žaliasis raštingumas“, naudodami antrines žaliavas, ketvirtokai sukūrė dovanėlę Mamai – tulpių vazonėlius, į kuriuos įdėjo gražiausius jausmus ir žodžius. Technologijų naudojimas vaikams daro teigiamą poveikį, padeda kurti, bendrauti, atrasti, atskleidžia jų kūrybiškumą, leidžia įvaldyti naujus įgūdžius, mokymosi metodus.

Mokytoja Ilona Kučienė

Dalinkitės: