Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Kovo 24 d. Šeduvos gimnazijos 1b klasės mokiniai kartu su mokytoja Aušra Poškiene  skubėjo į gimnazijos biblioteką. Užsiėmimo metu mažieji „eTwinning“ projekto „Mano raidelės“ dalyviai buvo supažindinti su bibliotekoje esančiomis abėcėlės knygelėmis, mokėsi sudėlioti raideles ir perskaityti žodį, patys tapo „gyvuoju žodžiu“, žaidė įvairius žaidimus.  Stengiausi veiklas organizuoti kūrybiškai, kad per smagią veiklą vaikai pamėgtų lankytis bibliotekoje, pamiltų knygas, labiau pasitikėtų savimi, drąsiai reikštų savo mintis ir sužinotų daug nauja ir įdomaus.

 „eTwinning“ programa skatina mokyklų bendradarbiavimą naudojantis informacinėmis ir komunikacinėmis technologijomis (IKT). Šio užsiėmimo metu pirmokai ne tik žaidė, bet ir tiesioginės vaizdo konferencijos metu bendravo su „eTwinning“ projekto ,,Mano raidelės“ dalyviais iš Rokiškio rajono Pandėlio gimnazijos, draugais iš Ukrainos. Gal užsimezgusi virtuali draugystė taps asmenine mokinių pažintimi, kuri ateityje gali peraugti į draugystę, skatinančią susitikimus.

Renginio pabaigoje visų projekto dalyvių laukė saldus siurprizas: kartu gėrėme arbatą ir valgėme saldumynus. Šio užsiėmimo metu organizuojama veikla ir kasdienybė tapo nuostabiu žaidimu, padovanojusiu vaikams pažinimo ir atradimo džiaugsmą.

Vita Kasarauskienė

Šeduvos gimnazijos vyr. bibliotekininkė

Dalinkitės: