Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

2020-2021 mokslo metais Specialiojo ugdymo skyriuje tęsiamas projekto „Sveikatos kelias“ įgyvendinimas. Terapijos kabinetą papildė naujai įsigytos priemonės – smėlio ir šviesos staliukas bei jo priedai (kinetinis smėlis, kūrybiniai trafaretai, fluorescenciniai markeriai).

Tinkamas šių priemonių panaudojimas skatina mokinių kūrybiškumą ir saviraišką, ugdo socialines emocines kompetencijas. Padedant mokytojui prie smėlio ir šviesos staliuko vaikas mokosi, žaidžia ir atsipalaiduoja. Jis gali piešti savo pirštukais, teptukais ir mentelėmis, smėlio šukutėmis. Tai mažina įtampą, ramina, moko sutelkti dėmesį. Piešimas smėlyje praturtina vaiko sensorinius pojūčius, skatina mąstymą, tobulina bendravimo įgūdžius, lavina vaizduotę.

Projekto „Sveikatos kelias“ vykdytojos mokytojos Sandra Skirpstienė ir Neringa Švėgždienė.

 

Dalinkitės: