Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Šiemet gamta pagailėjo sniego. Mokytojos Kristina Butkuvienė ir  Nijolė Valčiukienė sausio 31 dieną Šeduvos gimnazijos ,,Svajonių parke“ specialiojo ugdymo skyriaus ir 1a, 1b  pradinių klasių mokiniams ,,Pasaulinės sniego dienos” proga surengė pamoką tema ,,Sniegas kalboje ir sporte”.  Patyriminio ugdymo metu mokiniai naudingai leido laiką lauke, davė interviu, atliko užduotis, skirtas komandoms bendrauti ir bendradarbiauti. Pasiskirstę pareigomis, mokiniai sužinojo fizinės, komunikacinės  veiklos naudą, stebėjo bandymus su vandeniu, sužinojo, kiek formų turi vanduo ir kas yra sniegas.  Renginio dalyviams patiko kūno ir garsų mankšta, jie skubėjo perduoti laiškus su atsakymu ,,Kur dingo žiema‘‘ besmegeniui – paštininkui, noriai puošė, rengė tris senius besmegenius, smagiai žaidė popierinių sniego gniūžčių karą, rinko ,,Svajonių parko“ teritorijoje iškabintas  spalvotas dirbtines snaiges. Gražioje aplinkoje mokiniai, gavę padėkas, nestokojo emocijų ir džiaugsmo,  išlydėti su daina į klases, dalijosi pamokos įspūdžiais ir geromis emocijomis.

Dalinkitės: