Šokio pamoka gali vykti ir kitoje edukacinėje erdvėje, nes tik tokiu būdu galima patirti tai, apie mes tik kalbame  šokio pamokų ir užsiėmimų metu. Todėl Šeduvos gimnazijos III-IV gimnazinių klasių mokiniai, lankantys šokio pamokas ir šokių studijos „Vaivorykštė“ šokėjai, stebėjo  Radviliškio kultūros centre rodomą Šeiko šokio teatro (Klaipėda) spektaklį „Mano Piteris Penas”. Buvo labai įdomu stebėti, kaip šokio raiškos priemonėmis nagrinėjami problematiški jaunų žmonių tarpusavio santykiai, draugystė, branda, iššūkiai. Grįždami po spektaklio dalinomės įspūdžiais, išgyvenimais ir emocijomis. Pajutome ir supratome, kad šiuolaikinio šokio ir kitų menų sintezės raiška yra labai įtaigi, emocionali, verčianti galvoti ir mąstyti, kelianti klausimus ir skatinanti ieškoti asmeninės pozicijos. Mums buvo netikėta, kaip vaizdo projekcijos ir elektroninė muzika susijungė su violončelių akustinės muzikos skambesiu ir taip sukūrė nuotaiką, kuri papildė personažų pasaulėjautą ir vertybių skalę. Dalinomės savo įžvalgomis, kodėl spektaklio tema apie Piterio Peno kartą – apie jaunus žmones, kurie užstringa savo vaikystės būsenoje ir nenori suaugti, svarbi šiomis dienomis. Ką daryti, kad suaugti reikėtų ne tik konkretiems žmonėms ar visai kartai, bet ir visuomenei, atsisakančiai priimti ir matyti Piterį Peną tokį, koks jis yra.

Šokio mokytojas Astijus Poška