Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Šokio studijos „Vaivorykštė“ šokėjai ir IIIb klasės mokiniai balandžio 13 d. žiūrėjo šiuolaikinio šokio monospektaklį „Paženklintas“, kurį Šeduvos kultūros ir amatų centre pristatė Šeiko šokio teatro (Klaipėda) šokėjas Nielsas Claesas. Tai spektaklis apie žmogaus patiriamas patyčias ir jų sukeltas emocijas bei išgyvenimus. Po pasirodymo vyko susitikimas ir diskusija su šokėju. Atlikėjas papasakojo apie save, atsakė į žiūrovų klausimus, dalijosi mintimis apie šiuolaikinio šokio reikšmę ir socialumą. Tai buvo puiki galimybė mokiniams pamatyti šiuolaikinį šokį gyvai, patirti skirtingas emocijas ir išgyvenimus, pasisemti patirties, pasidalinti savo įspūdžiais apie matytą spektaklį.

Šokio mokytojas Astijus Poška

Dalinkitės: