Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Balandžio 3 dieną Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pagerbė XV pasaulio specialiosios olimpiados vasaros žaidynių sportininkus ir jų trenerius. Šalies vadovė pasveikino Lietuvos rinktinę, sėkmingai konkuravusią aukščiausio lygio varžybose Abu Dabyje (Jungtiniai Arabų Emyratai). Tai buvo jau aštuntos vasaros žaidynės, kuriose pasirodė Lietuvos atstovai.
Lietuvos delegacijoje tarp 38 narių buvo 26 sportininkai, kurie rungtyniavo 7 sporto šakų varžybose – lengvosios atletikos, futbolo, plaukimo, irklavimo, stalo teniso, sunkiosios atletikos ir bočios. Šioje olimpiadoje Lietuvos sportininkų iškovotas apdovanojimų skaičius buvo rekordinis – net 28 medaliai: 16 aukso, 8 sidabro ir 4 bronzos. Pasak Prezidentės, olimpiečių laimėjimai rodo, kad turime negailėti jėgų, išdrįsti ir visada pasitikėti savimi. Atkaklus darbas treniruotėse, pasitikėjimas ir ryžtas varžybose lėmė, kad šiose žaidynėse tiek daug kartų kilo Lietuvos vėliava. Už tai ir sportininkai, ir jų treneriai yra verti didžiausios padėkos. Prezidentė, sveikindama Lietuvos rinktinės narius valstybės vardu ir asmeniškai, palinkėjo sveikatos bei naujų pergalių.
Kartu su šalies Prezidente džiaugiamės ir didžiuojamės Lietuvos SO rinktinės nariais – Šeduvos  gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniu lengvaatlečiu Kasparu Vaičiuliu ir jo treneriu kūno kultūros mokytoju Arūnu Bagdonu.

Dalinkitės: