Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Birželio 5 dieną Joniškio „Saulės“ pagrindinėje mokykloje ketvirtą kartą vyko 2019 m. Specialiosios Olimpiados komiteto žymios negalios dviračių – triračių čempionatas. Jame dalyvavo 9 komandos iš įvairių Lietuvos vietovių ir svečių iš Latvijos komanda. Šeduvos gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus komandą sudarė 4 mokiniai (Mačiulis Rolandas, Rimkus Eimantas, Kazlauskas Edvinas, Stonkus Modestas) ir jų treneris mokytojas Arūnas Bagdonas.
Mokyklos stadiono aikštelėse atletams reikėjo atlikti organizatorių paruoštas užduotis: važiuojant triračiu įmesti kamuoliukus į krepšelius pagal spalvą, užvažiuoti ant pakylos ir kt.. Pirmą kartą čempionate buvo užduotis taurei laimėti. Kiekvienos komandos du atstovai važiavo gyvatėle per rodykles. Šią rungtį laimėjo ir taurę iškovojo latvių komanda.
Pasibaigus varžyboms visi dalyviai ir komandų treneriai apdovanoti Specialiosios Olimpiados medaliais ir mokyklos direktoriaus padėkomis. Čempionato dalyviai jėgas atgavo stiprindamiesi koše, kuria pavaišino šeimininkai.

Dalinkitės: