Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Šeduvos gimnazijos štangos spaudimo nuo krūtinės komanda pateko į tarpzonines varžybas, kuriose tik viena vieta skyrė nuo finalinio dešimtuko. Pirmasis etapas – gimnazijoje vykusi atranka į Lietuvos mokyklų žaidynių rajonines štangos spaudimo varžybas. Antrame etape šeduviai, permainingoje kovoje dviem taškais aplenkę Lizdeikos gimnazijos komandą, tapo rajono nugalėtojais. Trečią vietą užėmė Grinkiškio J. Poderio, o ketvirtą – Sidabravo gimnazijų komandos.
Kovo 1 dieną Kuršėnuose vyko Lietuvos mokyklų žaidynių štangos spaudimo tarpzoninės varžybos. Šeduvos gimnazistai komandinėje rikiuotėje užėmė šeštą vietą iš dvylikos startavusių komandų, iki išsvajotojo finalinio penketuko pritrūko 5 taškų. Komandai negalėjo padėti vienas iš pajėgiausių narių Karolis Kasarauskas. Kiti sportininkai pasiekė puikių rezultatų. Svorio kategorijoje iki 59 kg Kornelijus Keras užėmė II vietą, Aurelijus Jarašūnas – III vietą, iškeldami po 77,5 kg sveriančią štangą. Svorio kategorijoje iki 84 kg Domantas Čeplinskis išspaudė 115 kg sveriančią štangą ir užėmė III vietą. Lukas Kriščiūnas svorio kategorijoje iki 66 kg išspaudė 75 kg štangą ir pelnė IV vietą. Tiesa, sportininko asmeninis rezultatas gerokai didesnis. Svorio kategorijoje iki 93 kg Aivaras Čepaitis išspaudė 87,5 kg ir iškovojo VI vietą, o Rytis Žaromskis užėmė IX vietą. Merginų varžybose debiutavo Monika Bačianskaitė ir Gabija Mikutavičiūtė. Iki 57 kg svorio kategorijoje abi sportininkės pasiekė vienodą rezultatą: iškėlė 30 kg sveriančią štangą.  Tik dėl lengvesnio kūno svorio Monika užėmė VI, o Gabija – VIII vietas.

Dalinkitės: