Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

2023 balandžio 28d. Klaipėdos universitete vyko 7-oji Lietuvos 5-8 klasių STEAM (gamtos mokslų – biologijos) olimpiada.  Į šią olimpiadą buvo pakviesti du mūsų gimnazijos mokiniai: 5a klasės mokinys Mantas Šablevičius (mokytoja Rita Kersnauskienė) ir 6b klasės mokinys Joris Juodis, (mokytoja Vilmutė Sprudzanienė), laimėję pirmąsias vietas rajoninėje STEAM olimpiadoje.  Mokiniai turėjo galimybę pasitikrinti biologijos mokslo žinias bei praktinius gebėjimus. Po olimpiados mokiniams organizuota pažintinė veikla: „KU moksliniai tyrimai Arktyje“, „Dronai moksliniuose tyrimuose“, „Pažintis su akvakultūra“, „Mikroplastika mūsų kosmetikoje, „Interaktyvūs žaidimai ir kita veikla“. Mokytojams taip pat buvo vedami seminarai „Mokymosi analitika bendrojo ugdymo mokyklose: Reikia? Galime? Norime?“,  „Jūriniai mikroorganizmai kaip natūralių medžiagų šaltinis“, „Aplinkosauginio ugdymo integracija į mokomuosius dalykus, kasdienė praktika“. Toks renginys buvo naudingas ne tik mokiniams, bet ir mokytojams, nes kiekvieną dieną pasaulyje vyksta nauji tyrimai, atradimai, kurie praplečia akiratį, papildo žinias, skatina tolesnį domėjimąsi gamtos ir tiksliųjų mokslų naujovėmis.

Dalinkitės: