Birželio 3-4 dienomis 3a klasės mokiniai buvo išvykę į Whatansu patiriminę stovyklą “Super klase”.
Šios stovyklos tikslas buvo:
* bendrystės jausmas klasėje, skardus juokas ir gilūs pokalbiai;
* galimybė pasijusti stiprios, vieningos komandos dalimi;
* daugiau pasitikėjimo savimi ir drąsos atrasti savąjį unikalumą.
Mokinukai ėjo į žygį visiškoje tyloje. Dalį kelio vedė draugą užrištomis akimis, negalėjo visiškai kalbėtis. Žaidė labai daug komandinių žaidimų. Kalbėjosi prie laužo apie patirtus įspūdžius, jausmus. Valgė sveiką vegetarišką maistą susėdę ratu ant medinių ripkų, bet prieš tai atlikdami tam tikrą ritualą. Vaikus užmigdė ir juos ryte pakėlė dainuojamos dainos su gitara. Mankštinose grįname ore.  Įveikė labai sunkų kliūčių ruožą visiškoje tyloje. Visą patirtą nuovargį galėjo nuplauti maudydamiesi ežere. Įveikę paskirtą iššukį, turėjo atsisveikinti ir grįžti namo. Tai buvo pačios šauniausios dvi dienos mokinių mokslo metuose.