Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

45 laida: Renatas Bartkevičius, Silva Jurgaitytė- Grikinienė, Saulius Kemešys, Dovilė Morkūnaitė,Vaidas Paluckas, Laima Vaičiūnaitė- Senulienė

Projektas „ 100 susitikimų“ tęsiasi. Ib klasės mokiniai susitiko su 45 laidos abiturientais. Tiesa, du susitikimo dalyviai prisipažino, kad mokyklą baigė greituoju būdu, tai yra išėjo baigę tuo metu aštuonias klases.

Bet jie dalyvauja visuose klasės susitikimuose ir apie mokyklą ir mokytojus kalbėjo tik gerai. Nors mus nuo buvusių mokinių skiria nemažai metų, bet bendrauti buvo įdomu. Šmaikštūs posakiai, nuoširdus juokas, linksmi prisiminimai iš mokyklinių metų, ekskursijų, darbo kolūkiuose buvo nepakartojami. Svečiai papasakojo, ką jie veikia dabar, pasidalino savo pomėgiais, davė įvairių patarimų. Mus nustebino tai, kad šios laidos bendraklasiai susitinka kiekvienais metais gegužės 13 dieną neįprastoje vietoje, Šeduvos kapinėse. Jie aplanko savo klasės draugo Dariaus Baravyko kapą, kuris žuvo avarijoje 1988 metais. Po susitikimo svečiai aplankė gimnazijos muziejų, prisiminė buvusius mokytojus ir pažadėjo sugrįžti birželio 15 dieną.

 

Dalinkitės: