Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Viena iš skaitymo skatinimo formų yra edukacijos ir susitikimai su knygų autoriais, rašytojais, iliustratoriais. Gegužės 14 dieną Šeduvos gimnazijos bibliotekoje svečiavosi rašytoja Kotryna Zylė. Rašytoja pristatė savo knygas, papasakojo apie kūrybos procesą, pasidžiaugė knygų iliustracijomis, pažymėjo, jog knygas iliustruoja pati. Rašytoja atsakė į mokinių klausimus, kalbėjo apie tai, kaip ir kada pradėjo rašyti, kas paskatino kurti, kiek laiko rašo vieną knygą. Vaikai susipažino su lietuvių etnokultūros mitinėmis būtybėmis: velniu, giltine, aitvaru, milžinu, laumėmis, perkūnu, aptarė, ką jos veikia, ir kaip jas atpažinti. Kad skaitymas apie mitines būtybes būtų įdomesnis, mokiniams buvo parodytas filmukas, sukurtas remiantis K. Zylės knygomis.

Šį susitikimą su knygų autore finansavo “Vilnius Unesco literatūris miestas” biuras.

Vita Kasarauskienė,

Šeduvos gimnazijos vyresnioji bibliotekininkė

Dalinkitės: