Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Gegužės 3 dieną, Šv. Florijono – ugniagesių globėjo dienos proga, Specialiojo ugdymo skyriuje mokytojos Sandra Skromanienė ir Neringa Švėgždienė organizavo susitikimą su Radviliškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiais. Vyr. inspektorius Donatas Stakvilevičius mokiniams papasakojo apie ugniagesio gelbėtojo profesiją, naudodamas vaizdinę medžiagą supažindino su nevaldomos ugnies keliamais pavojais.

Kieme mokiniai turėjo galimybę apžiūrėti gaisrinės automobilius. Pareigūnai pademonstravo gaisrams ir gelbėjimo darbams skirtą techniką ir įrangą, ugniagesio gelbėtojo apsaugines priemones.

Ugniagesiai palinkėjo, kad mokiniai būtų drausmingi, pareigingi, daug sportuotų, nes ugniagesio gelbėtojo profesiją renkasi atkaklūs, drąsūs, ištvermingi ir atsakingi žmonės.

Dalinkitės: