Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Susitikime dalyvavo Šeduvos gimnazijos ir Alksniupių pagrindinės mokyklos moksleiviai. Moksleiviai klausėsi paskaitos „Galimybės ir pavojai bendraujant socialiniuose tinkluose“. Lektorė papasakojo, kaip veikia „Vaikų linija“. „Vaikų linijoje“ prie telefonų ir kompiuterių budi specialiai teikti pagalbą vaikams apmokyti konsultantai. Didžioji  dalis jų yra savanoriai, praėję atranką ir sėkmingai pabaigę mokymus. Konsultantai budi ir atsakinėja į skambučius kasdien nuo 11 iki 23 val. „Vaikų linijos“ telefonas niekada netyli, sulaukiama daugiau skambučių, nei galima atsakyti. Visas pokalbis yra anonimiškas. Esant reikalui, skambinantieji yra sujungiami su kitomis tarnybomis, kuri užtikrina tolesnę pagalbą vaikui. „vaikų linijos“ misija – teikti pagalbą vaikams ir paaugliams, priimti juos tokius, kokie jie yra. Kartu ieškoti atsakymų į rūpimus klausimus bei skatinti vaikus ir paauglius padėti sau ir vieni kitiems.
Šis susitikimas organizuotas įgyvendinant Radviliškio viešosios bibliotekos projektą „Medijų galimybės ir grėsmės“.Projektą finansuoja Lietuvos Kultūros taryba.

Dalinkitės: