Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Gruodžio 3 dieną gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių svarsčių kilnojimo varžybos, kuriose savo jėgas išbandė 26 dalyviai. Komandinėje įskaitoje I vietą laimėjo mūsų gimnazijos sportininkai, surinkę 114 taškų. II vietą užėmė Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos atletai (100 taškų), o III vietą – Lizdeikos gimnazijos stipruoliai (100 taškų). Dviem komandoms surinkus vienodą taškų sumą, aukštesnę vietą lemia asmeninėse varžybose užimtų aukštesnių vietų skaičius.  
Gruodžio 12 dieną mūsų gimnazijos komanda dalyvavo tarpzoninėse Lietuvos mokyklų žaidynių svarsčių kilnojimo varžybose, kurios vyko Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijoje. Sėkmingiausiai pasirodė kuršėniškiai, jie surinko 112 taškų. II vietą užėmė Biržų rajono Vabalininko gimnazijos sportininkai, surinkę 104 taškus. Mūsų gimnazijos komanda su 102 taškais užėmė III vietą

Dalinkitės: