Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Vasario 26 dieną sulaukėme svečių iš Belgijos. Belgai penkias dienas gyveno šeduvių šeimose. Pirmadienį naujuosius savo draugus vedžiojome po gimnaziją, žaidėme įvairius žaidimus, varžėmės sporto rungtyse.

Antradienį vykome į Rdviliškį, kur kartu su svečiais lankėmės miesto savivaldybėje ir tautodailės darbų parodoje. Grįžę į Šeduvą, aplankėme Šeduvos senovinių automobilių muziejų. Vėliau šventėme Užgavėnes: kepėme blynus ir, žinoma, varėme žiemą lauk iš kiemo. Dieną užbaigėme linksmindamiesi vakaronėje.

Trečiadienį vykome į Šiaulius, į NATO būstinę. Ten sužinojome apie šios būstinės paskirtį ir veiklą, taip pat apžiūrėjome karinę oro techniką. Po to tęsėme išvyką „Rūtos“ šokolado fabrike, kur sužinojome šokolado istoriją. Įdomiausia ekskursijos dalis buvo kartu su svečiais gaminti šokoladinius saldainius. Paskanavę saldainių, aplankėme kitas žymias vietas: Geležinę Lapę, Kryžių kalną ir Šiaulių katedrą.

Ketvirtadienį mūsų laukė išvyka į sostinę bei Trakus. Lankėmės Valdovų rūmuose, Vilniaus televizijos bokšte, Sausio 13-osios muziejuje, senamiestyje, Trakų pilyje.

Paskutinę dieną, tai yra penktadienį, supažindinome svečius su Šeduvos jaunimo erdvės veikla. Ten žaidėme įdomius žaidimus, sužinojome, kas labiausiai sužavėjo belgus Lietuvoje, apibendrinome jų viešnagę ir atsisveikinome linkėdami gero kelio.

 

Dalinkitės: