Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Gegužės 19 d. Šeduvos gimnazijos 3-4 klasių būrelio ,,Sveikuoliai“ nariai (vadovė Ilona Kučienė) turėjo galimybę dalyvauti STEAM veikloje ,,Vaisių kokteiliai“. Vyko komandinis darbas. Grupių kapitonai ne tik paskirstė darbus grupės nariams, bet ir prižiūrėjo darbo eigą. Išryškėjo jų planavimo, vadovavimo įgūdžiai. Vaikų darbuose atsispindėjo gamtos mokslų, technologijų, meno, matematinės žinios. Veiklos vienas svarbiausių tikslų – skatinti vaikų norą ne tik eksperimentuoti gaminant vaisių kokteilius, augti pažinimo srityje, bet ir ugdyti norą bendradarbiauti tarp skirtingų klasių mokinių atliekant praktines veiklas žaismingai ir įdomiai.  Mokiniai buvo laimingi, pasigaminę kokteilius, dalijosi patirtimi, ragavo, diskutavo ir teigė, jog įgytas teorines ir praktines žinias taikys artimųjų, draugų aplinkoje.

Mokytoja Ilona Kučienė

Dalinkitės: