Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

2006 m. liepos 19 d. Lietuvos Respublikos Seimas priėmė įstatymą, kuriuo balandžio 15-oji įteisinta Kultūros diena kaip atmintina diena. Ši diena tampriai surišta su svarbiais pasauliniais dokumentais. Tą dieną 1935 m. Vašingtone dvidešimt viena Amerikos žemyno šalis ratifikavo Rericho Paktą – sutartį dėl meno, mokslo įstaigų ir istorinių paminklų apsaugos karo ir taikos metu naudojant Taikos vėliavą. Jos simboliu „Taika per kultūrą“ pasirinktas rubino spalvos žiedas, juosiantis tris rubino spalvos skritulius baltame fone.
Balandžio 15 dieną 3a klasės mokinės Gabija Vencevičiūtė ir Milda Noreikaitė su mokytoja Daiva Mačiūniene vyko į Vilnių. Seimo rūmuose dalyvavo Taikos vėliavos pakėlimo ceremonijoje. Mokinių darbai respublikiame piešinių konkurse tapo nominantais.

Dalinkitės: