Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Lapkričio 11 dieną gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriuje vyko edukaciniai užsiėmimai „Tapyba ant vandens“. Mokiniai susipažino su šios meno šakos ištakomis – kilme ir istorija. Tapyba ant vandens, kitaip ebru menas – tai natūraliais dažais kuriamas vaizdas sutirštinto vandens paviršiuje. Fonui sukurti liejami dažai, o norint jame nupiešti aiškų vaizdą – naudojamos specialios lazdelės. Unikalaus metodo dėka sukuriama marmuro rašto imitacija, todėl ir pats kūrybos procesas neretai yra vadinamas tiesiog marmuravimu.

Mokiniai išbandė šią techniką ir sukūrė nepakartojamus piešinius. Originalūs mokinių darbeliai nustebino bei pradžiugino ne tik mokinius, bet ir pedagogus. Tapybos ant vandens užsiėmimus pagal projektą „Sveikatos kelias“ organizavo mokytojos Sandra Skirpstienė ir Neringa Švėgždienė“.

Dalinkitės: