Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

2019 m. spalio 30 – lapkričio 6 dienomis Kretoje vyko Graikijos SO nacionalinės irklavimo žaidynės. Jose dalyvavo Šeduvos gimnazijos kūno kultūros mokytojas, LSOK rinktinės treneris Arūnas Bagdonas su mokiniais Viktorija Savelevaite ir Edvinu Kazlausku. Su šeduviais rinktinėje buvo ir du Kazlų Rūdos „Saulės“ mokyklos auklėtiniai.
Viktorija Savelevaitė iškovojo I vietą Unified plaukime, II vietą plaukdama poroje ir IV vietą 200m plaukime. Edvinas Kazlauskas užėmė I vietą Unified plaukime, II vietą 200m plaukime, III vietą 500m plaukime ir IV vietą plaukdamas poroje.
Iš žaidynių mūsų mokiniai parvežė 7 medalius. Lapkričio 8 dieną Viktoriją Savelevaitę, Edviną Kazlauską ir jų trenerį mokytoją Arūną Bagdoną džiaugsmingai sutiko ir sveikino gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus bendruomenė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vida Makutienė.

Dalinkitės: