Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Prasidėjęs spalis visus šalies pedagogus kviečia švęsti Mokytojo dieną. Ta proga Šeduvos gimnazijos mokytojai galėjo atsipūsti ir nebegalvoti apie rūpesčius, ruošimąsi pamokoms – jų laukė  diena, kupina  įvairiausių staigmenų.

Spalio 6 – ąją gimnazijoje tradiciška paminėta Mokytojų diena. Mokytojai, vos tik peržengę gimnazijos slenkstį, buvo pasitikti su gėlėmis ir abiturientų sveikinimais. Jie fotografavosi prie padarytos foto sienos.

9 valandą abiturientai pakvietė visus gimnazijos mokytojus į renginį konferencijų salėje. Čia jie ne tik vaišinosi, bet ir žaidė. Triukšmingi ir itin gyvybingi „mokiniai“ greitai atliko užduotis, už tai visi buvo apdovanoti nominacijomis. Tuo tarpu, kai mokytojai vaišinosi, linksminosi ir atlikinėjo įvairias užduotis, mūsų gimnazijos abiturientai pavadavo juos – vedė pamokas. Gimnazistai, gavę progą vienai dienai tapti mokytojais, suprato, koks sunkus ir atsakingas yra šis darbas, kad be pedagogų pasaulis nebūtų toks gražus, turtingas ir padorus. Mokytojai – mylintys, rūpestingi, išmintingi bei kantrūs – buvo, yra ir visuomet bus reikalingi.

11 valandą šventės dalyviai buvo pakviesti į aktų salę pasižiūrėti dramos būrelio, kuriam vadovauja mokytoja Diana Variakojienė, narių pastatyto spektaklio ,,Liftas“. Per pertraukas gimnazijoje skambėjo muzika, auklėtinių sveikinimai ir specialiai jiems, mylimiems mokytojams, skirtos dainos.

Šiais metais Mokytojo diena Šeduvos gimnazijoje kupina nuoširdaus juoko ir šypsenų. Gera buvo matyti linksmus ir atsipalaidavusius pedagogus. O mokiniai galėjo atsidėkoti savo mokytojams už kantrybę, pastangas, atsidavimą.

                                                                                                                                                                                                                        Abiturientai

Dalinkitės: