Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Gegužės 17 dieną Šeduvos gimnazijos mokiniai, lydimi mokytojų Arūno Bagdono, Laimutės Andriuškevičienės ir Audronės Petraitienės, vyko į Žagarės specialiosios mokyklos organizuojamą  tarptautinę sportinę-kultūrinę metodinę dieną „Sveiki, linksmi, kūrybingi“. Joje dalyvavo komandos iš septynių šalies ugdymo įstaigų ir svečiai iš Latvijos. Pirmoji šventės dalis – edukacija po Žagarės dvarą. Antroji –  sportinės-kūrybinės stotelės poilsiavietėje prie ozo. Mokiniai gamino maistą, iš gamtinių medžiagų konstravo indėno lazdą, piešė ant drobės pirštukais, kūrė iš surinktų lauko gėlių paveikslą, dėliojo Lietuvos dėlionę. Po veiklų vyko apdovanojimai, dalyviai vaišinosi skania koše. Šventė praėjo labai greitai ir nuotaikingai, o kelionė į namus neprailgo.

Dalinkitės: