Gruodžio 5 dieną Šeduvos gimnazijos mokinių ir mokytojų komanda vyko į Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijoje surengtą Tarptautinės savanorių dienos paminėjimo šventę, kurioje buvo dėkojama bendruomenėms už jų iniciatyvas ir dalyvavimą respublikiniame projekte ,,Šimtmečio dovanos“. Projektas siekė padėti bendruomenių nariams būti aktyviais ir neabejingais piliečiais, paskatinti kurti malonesnę aplinką,  naujas tradicijas bendruomenėse, kolektyvuose. Mūsų gimnazijoje buvo įgyvendintos dvi iniciatyvos ,,Ilgiausia trispalvė“ ir ,,Šimtas žodžių Lietuvai“. Dirbdami tikėjome, kad šis mūsų darbas paskatins ir kitus bendruomenės narius būti kartu, kurti ir dovanoti dovanas ne tik savo valstybei, bet ir savo gimnazijai, miestui, namams.
Šventės metu visus susirinkusiuosius sveikino Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, savo patirtimi dalijosi aktorius ir renginių vedėjas Giedrius Savickas, muzikinę programą atliko Jurga Šeduikytė, o desertais vaišino ,,Virtuvės mitų griovėjų“ komanda. Šventės dalyviai buvo apdovanoti proginiais atminimo ženkleliais, o gimnazijai padovanota valstybinė vėliava. Džiaugiamės turėję galimybę dalyvauti šiame projekte ir būti įvertintais už pilietines iniciatyvas.