Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Gegužės 18 d. Šeduvos gimnazijos šokių studijos ,,Vaivorykštė“ šokėjai dalyvavo Šiauliuose vykusiame XII tarptautiniame šokio festivalyje-konkurse ,,Aušrinė žvaigždė“. Vyresniųjų šokėjų grupė ,,Raudona“ nominacijoje ,,Modernus šokis“ 17-20 metų amžiaus grupėje laimėjo II vietą. Nuo jų neatsiliko ir grupė ,,Geltona“, kuri 13-16 metų amžiaus grupėje irgi iškovojo II vietą. Labai džiaugiuosi savo šokėjų laimėjimais, nes tai buvo puiki patirtis dalyvauti ir išbandyti savo jėgas šokio aikštelėje su geriausiomis šokių grupėmis iš Lietuvos ir užsienio šalių.Visi grįžome puikios nuotaikos ir pilni įspūdžių. Tik labai gaila, kad vyriausioms šokėjoms šis gražus konkursas buvo jau paskutinis…

                                                                                  Šokių studijos vadovas Astijus Poška

Dalinkitės: