Šeduvos gimnazijos ( Radviliškio r.) 1-5 klasių mokiniai surengė akciją ,,Tau, Lietuva, mes dovanojam….“ Šiam renginiui pradėta ruoštis jau nuo sausio mėnesio. Šokio pamokų metu mokiniai mokėsi akcijos šokio ,, Pasveikinkim vieni kitus“.  Vasario 15 dieną,  lydimi policijos ekipažų, grojant būgnams, pasipuošę spalvotais balionais, simbolizuojančiais Lietuvos vėliavos spalvas, linksmai ir šventiškai nusiteikę  iš gimnazijos žygiavome į Šeduvos miesto Laisvės aikštę. Čia Lietuvai padeklamavome eilėraščių posmus, padainavome dainą ir pašokome šokį.  Akciją Laisvės aištėje baigėme bendru folkloriniu šokiu ,,Barborytė“. Į gimnaziją grįžome pakilios šventinės nuotaikos, kurią vėliau kiekvienas parsinešėme į savo namus. Šioje akcijoje dalyvavo 170 Šeduvos gimnazijos mokinių.