Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Sykį gyveno senelis ir senelė. Pasėjo jie darže ropę… Taip prasidėjo spalio 19-osios rytas gimnazijos bibliotekoje. Čia vyko projekto ,,Mažais žingsneliais į pasakų šalį“ tęstinis renginys. 6-osios specialiosios klasės mokiniai kartu su mokytoja Sandra Skromaniene klausėsi pasakos ,,Ropė“.

Vaikams buvo smagu girdėti gyvai sekamą pasaką. Pasiklausę  pasakos, vaikai galėjo išbandyti įvairius vaidmenis, jie susitapatino su seneliu, močiute, anūke, šuneliu… Nuotaikingai suvaidinę pasaką ir iš ropės išvirę košę, vaikai išsiskirstė lydimi gerų ir džiugių emocijų.

Mažieji visada noriai ir patikliai leidžiasi kelionėn į pasakų pasaulį. Paimkime už rankos savo mažajį klausytoją ir kartu keliaukime į svečius pas pasaką.

Dalinkitės: