Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

IV turo varžybose, Šiauliuose, Radviliškio ŠSPC jaunučių merginų tinklinio komanda, kurią sudaro Šeduvos gimnazijos mokinės, principingoje lygiaverčių varžovų dvikovoje, iškovojo labai svarbią pergalę. Rezultatu 3:0 (25:23, 25:23, 25:9) buvo įveikta KTA (Klaipėdos tinklinio akademijos) komanda. Dvikovos pradžioje ne kartą keitėsi pirmaujanti komanda ir tik seto pabaigoje sėkmingiau sužaidusios radviliškietės laimėjo 1 setą. Antrame sete Radviliškio komanda pradėjo spurtu ir laikėsi saugiu 5 taškų skirtumu, tačiau pabaigoje klaipėdietės išlygino rezultatą ir tik po minutės pertraukėlės sėkmė lydėjo radviliškietes. Trečiame sete daug vargo nebebuvo, puikiai atlikdamos padavimus Radviliškio tinklininkės lengvai rinko taškus ir pasiekė antrą pergalę. Prieš tai, trečiame ture, tokiu pat rezultatu buvo įveikta Panevėžio komanda.