Gamtos tyrimuose dalyvauja 5-9 klasių mokiniai.Užsiėmimų tikslas: skatinti mokinius tapti tyrėjais. Mokiniai atlieka  įvairius tiriamuosius darbus savo artimojoje aplinkoje,  įtvirtina įgūdžius rinkti medžiagą, kelti hipotezę, apibendrinti tyrimo rezultatus bei parašyti išvadą.
Penktokai susipažįsta su mikroskopu, pasigamina mikropreparatus ir juos stebi, dalijasi įspūdžiais su draugais.
Šeštokai tyrinėja savo kūno atliekamas funkcijas ir sveikatinimo galimybes.
Septintokai  tiria augalinių ir gyvūninių ląstelių sandarą, kai kurias jų funkcijas, daugina augalus įvairiais vegetatyviniais būdais, tiria išorinę ir vidinę žuvų sandarą  bei atlieka kitus tyrimus.
Aštuntokai tiria augalų, gyvūnų ir savo kūno funkcijas.
Devintokai tiria reiškinius, vykstančius augalų ir gyvūnų  ląstelėse, mikroskopinę gyvūnų organų sandarą, savo kūno atliekamas funkcijas.
Biologijos mokytoja Irena Augulienė