Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Prieš Kalėdas, šiemet gruodžio 22 dieną, Šeduvos gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus bendruomenė susibūrė į tradicinę popietę „Prie balto Kūčių stalo“. Visi galėjo pabūti drauge, pajusti Advento rimtį ir susikaupimą, džiugų Šv. Kalėdų laukimą. Salėje tvyrojo jauki atmosfera, kurią sukūrė degančių žvakelių šviesa, dekoracijos, mokinių meninė kompozicija (vadovės mokytojos Arnolda Šukienė, Rita Ivoškienė) ir visų dalyvių pakili nuotaika. Gimnazijos direktorė Edita Varneckienė pasidžiaugė, kad visi kartu gebame kurti gerumą ir laukti gražiausių metų švenčių – Šv. Kalėdų. Šeduvos parapijos klebonas Virginijus Kazaitis kalbėjo apie Kūčių vakarienės išskirtinumą, dalijimąsi kalėdaičiu. Kunigui palaiminus stalą, visi surinkusieji susikabino už rankų ir sukalbėjo maldą, pasidalinę kalėdaičiu, palinkėjo vieni kitiems ko nors gero. Šventės dalyviai patyrė gražaus pasibuvimo kartu džiaugsmą, išgyveno pakilias emocijas. Smagu, kad Advento metu gimnazijoje vyksta tokia prasminga veikla, padedanti suvokti tikrąją Kalėdų prasmę, neatitrūkstant nuo mūsų šaknų, tęsiant tradicijas.

Dalinkitės: