Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Kasmet gruodžio mėnesį, kiek anksčiau nei tikrosios Kūčios, Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai, pedagogai, mokytojų padėjėjai, gimnazijos administracija, atvykę svečiai, susiburia prie tradicinio Kūčių vakarienės stalo. Gruodžio 19 dieną jaukioje popietėje viešėjo garbingi svečiai: Šeduvos parapijos klebonas Virginijus Kazaitis, Šeduvos seniūnas Justinas Pranys, Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, gimnazijos rėmėjai Alma ir Vigintas Stričkos.
Meninės programos, kurią parengė mokytojos Laimutė Andriuškevičienė ir Arnolda Šukienė, dalyviai susirinkusiems priminė Kūčių tradicijas, eilėmis išreiškė Kalėdų laukimo džiaugsmą. Advento dainas atliko gimnazijos mokiniai (vadovė Aušra Mickutė). Po gimnazijos direktoriaus Laimučio Škleiniko ir svečių sveikinimų sekė bendra malda, pasidalijimas kalėdaičiais, linkėjimai ir apsikabinimai, vaišinimasis Kūčių valgiais. Tą nepaprastą laiką visi pajuto, kad visa, kas vyksta Kūčių vakarą, turi savo prasmę ir paslaptį, kad įsileista į širdį Kalėdų dvasia skleidžia gerumą ir šilumą šalia esantiems…

Dalinkitės: