Šeduvos gimnazijos vyresniųjų specialiųjų lavinamųjų klasių mokiniai, padedant mokytojams, dalyvavo respublikiniame specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių ugdytinių nuotoliniame renginyje „Turizmo festivalis-2021“. Kiekvienos klasės mokiniai turėjo pasirinktoje teritorijoje surasti ir nufotografuoti objektus, kurių pavadinimai prasideda žodžio „TURIZMAS“ raidėmis.

Pasirinktomis priemonėmis išmatuoti nueitą kelią ir laiką. Aplankyti tolimiausi objektai: Raudondvario gyvenvietė, kurioje yra išlikęs buvusio dvaro pastatų ansamblis, užtvanka, Malūnas Šeduvoje, autobusų ir geležinkelio stotys. Keliaudami mokiniai ne tik susipažino su objektais, jų istorija, bet ir lavino saugaus eismo įgūdžius. Mokiniai žino kaip saugiai elgtis gatvėje ir kelyje, nes aktyviai dalyvauja Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos projekte „Eismo saugumas bendruomenėse“.