Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Šeduvos gimnazijos šokio studijos ,,Vaivorykštė“ šokėjai dalyvavo II respublikiniame vaikų ir jaunimo šokio konkurse ,,Virtualus kalėdinis šokio virusas“. Esant karantinui šokių konkursas persikėlė į virtualią erdvę. Šiam konkursui buvo pateikti penki mūsų video šokiai. Konkursą organizavo Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras. Komisija įvertino mūsų atlikimą peržiūrėjusi Youtube platformoje patalpintus šokius. Pradinukų šokis ,,Linksmieji vaiduokliai“ – 2 vieta; penktokų šokis ,,Dalija“ – 1 vieta; merginų grupės „Geltona“ šokis „Nieko nesigailiu savo gyvenime“ – 2 vieta; vyresniųjų šokėjų grupė ,,Raudona“ už šokius ,,Ieškant savojo Aš“ – 2 vieta ir už šokį ,,Mano gyvenimo istorija“ – 1 vieta. Džiaugiuosi savo šokėjais, kurie nepraranda optimizmo ir nors taip geba dalyvauti šokio raiškoje ir siekti gerų rezultatų. Tai puiki dovana mums Šv. Kalėdų proga.

Šokio studijos ,,Vaivorykštė“ vadovas Astijus Poška

Dalinkitės: