Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Gruodžio 3 dieną Šeduvos gimnazijos mokiniai  (6a, 7b, 8a ir IIb klasių mokiniai) , mokytojai ir tėveliai apsilankė jau šventiškai pasipuošusioje Latvijos sostinėje Rygoje. Šimtais žiburėlių ir nuostabiomis dekoracijomis pasipuošęs mus pasitiko ..LIDO“ pramogų centras. Pabendravę su Kalėdų seneliu, pasigrožėję nuostabia eglute, pasukome link Latvijos Nacionalinio Operos ir baleto teatro. Čia mūsų laukė kupinas paslapties ir stebuklų, poezijos ir grožio P. Čaikovskio baletas ,,Spragtukas“. Tai, kas nutiko baleto veikėjams, gali įvykti tik nuostabią Šv. Kalėdų naktį, šalia žaliaskarės eglės… Vakarą praleidome užburti nepakartojamos P. Čaikovskio muzikos, įspūdingų sceninių dekoracijų ir kostiumų, ypatingos operos teatro atmosferos. Supratome, jog Kalėdos jau čia pat…

Dalinkitės: