Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Šeduvos gimnazijoje vasario 10 prasidėjo kitaip – renginiu ,,Knygų, kaip ir meilės, niekada nebus per daug“. Nuo pat ryto bibliotekininkė maloniai kvietė visą gimnazijos bendruomenę  atsigerti arbatos ir sušilti, pasiklausyti muzikos, nusifotografuoti valentiniškai  nuotraukai, pasikalbėti apie knygas ir meilę joms. Bibliotekoje lankytojai galėjo išgirsti apie šv. Valentiną, apžiūrėti knygų apie meilę parodą. Vyresniųjų klasių mokiniai skaitė knygas apie meilę ir draugystę mažiesiems bibliotekos lankytojams. Didžiausias siurprizas laukė per ilgąją pertrauką – III klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytoja Diana Variakojiene paruošė ir atliko puikų literatūrinį etiudą meilės tema „Gyvenimas gražus“. Muziką etiudui parinko ir choreografiją kūrė šokio mokytojas Astijus Poška. Šiuo renginiu buvo norima sudominti mokinius, pabrėžti didelę knygų skaitymo naudą, nes jos labai praturtina  žodyną, formuoja požiūrį į gyvenimo vertybes, lavina vaizduotę ir fantaziją. Valentino diena, tapusi gražia tradicija gimnazijos bibliotekoje, buvo įdomi ir nekasdieniška, visi galėjo pasijausti laukiami ir mylimi. Šiltos arbatos puodelis suteikė daug džiugių emocijų.

Vita Kasarauskienė,

Šeduvos gimnazijos vyresnioji bibliotekininkė

Dalinkitės: