Balandžio 3-6 dienomis, artėjant gražiausioms pavasario šventėms – šv. Velykoms, gimnazijos bendrabučio auklėtojos organizavo integruotas veiklas „Velykinė savaitė“. Jų metu mokiniai susipažino su Velykų papročiais ir tradicijomis, sužinojo apie šios šventės ritualus: namų švarinimą, puošimą, kiaušinių marginimą, supimąsi ir margučių ridenimą. Padedant auklėtojoms mokiniai margino kiaušinius, kūrė velykines dekoracijas. Edukacines erdves papuošė pavasarinė puokštė su pačių veltais margučiais, o didžiausias kiaušinis buvo numargintas mokinių piešiniais. Lauke mokiniai žaidė, rungtyniavo, rideno margučius, linksmai leido laiką. Velykų savaitės veikla buvo prasminga, mokiniams prieinama ir įdomi. Jos metu mokiniai buvo skatinami puoselėti lietuviškas šv. Velykų tradicijas, ugdomi jų kūrybiškumo, savarankiškumo, bendravimo ir bendradarbiavimo tarpusavyje įgūdžiai.