Kasmet, atbudus pavasariui ir sugrįžus paukščiams, švenčiama gražiausia pavasario šventė – šventos Velykos. Balandžio 15 dieną mokytojos Laimutė Andriuškevičienė ir Audronė Petraitienė 4 ir 10 sl klasės mokiniams vedė integruotą lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo ir technologijų pamoką „Velykų papročiai ir tradicijos“. Pamokos metu mokiniai aptarė Velykų šventės prasmę, senąsias lietuvių tautos šventimo tradicijas ir papročius, sužinojo margučių spalvų reikšmes, margino kiaušinius svogūnų lukštais ir žolelėmis. Pamoka buvo įdomi, prasminga ir žaisminga. Ypač smagu buvo kartu susėsti prie velykinio stalo, išbandyti kiaušinio stiprumą daužiant jį su draugu, palinkėti vienas kitam gražių švenčių.