Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Kasmet ruduo atneša savo nepakartojamas spalvas ir gausybę gėrybių: grybų, uogų, daržovių… Spalio 24 dieną gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriuje auklėtojos Guoda Mikalonienė ir Violeta Šarauskienė organizavo viktoriną „Daržovių mūšis“. Tikslas – ugdyti vaikų gebėjimą pastebėti rudens grožį, lavinti mąstymą, kūrybiškumą, bendravimo įgūdžius. Pasipuošęs dėdės rudenėlio rūbais septintos klasės mokinys Nedas Urakovas padeklamavo eilėraštį apie rudenį, padėjo dalyviams įveikti užduotis. Mokiniai sprendė logines užduotis, kryžiažodžius rudens tematika, spalvino daržovių trafaretus, jas pavadino ir „sutupdė“ į rudeninę pintinę. Iš įvairiaspalvių lapų, uogų, medžių šakelių mokiniai kūrė „Rudens mozaiką“. Džiugių emocijų patyrė dalyvaudami estafetėse su cukinijomis. Renginio pabaigoje visi vaišinosi skania daržovių sriuba.

Dalinkitės: