Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Sausio 20 dieną Šeduvos gimnazijos 3a ir 3b klasių mokiniai drauge su mokytojomis Vaida Čepiene ir Lina Paškevičiene dalyvavo virtualioje pamokoje-susitikime su šiuo metu Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenančia rašytoja Evelina Daciūte. Ji vienintelė Lietuvos autorė, kurios knygai skirtas Mildred L. Batchelder apdovanojimas už išskirtiniausią verstinę JAV išleistą knygą vaikams. Tai – bestseleriu tapęs kūrinys ,,Laimė yra lapė”. Ši knyga 2017-aisiais metais Lietuvoje buvo išrinkta Metų knyga vaikams ir jau išversta į vienuolika užsienio kalbų. Susitikimo metu rašytoja atsakė į vaikų klausimus ir atskleidė bei parodė daug šioje knygoje esančių paslapčių, kurias stebuklingai paslėpė knygos iliustratorė Aušra Kiudulaitė.

Atsakiusi į vis iškylančius klausimus, Evelina Daciūtė skaitė ištraukas iš kitų pačios parašytų knygų, papasakojo apie greitai pasirodysiančias naujas knygeles. Susitikimo pabaigoje susitikimo viešnia pasiūlė atlikti labai smagią kūrybinę užduotį – nupiešti ir surengti ,,Kažkuriukų“ parodą. Taigi mūsų laukia dar vienas malonus ir labai naudingas susitikimas su rašytoja Evelina Daciūte.

Dalinkitės: