Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Šeduvos gimnazijoje sėkmingai  įgyvendinamas projektas „100 susitikimų“. Gruodžio 7 dieną gimnazijoje apsilankė 36 laidos abiturientai Vytautas Andriuškevičius, Virginijus Balionis, Mireta Dauneckaitė, Asta Gudžiūnaitė – Narkevičienė, Asta Jakavičiūtė – Jučienė, Jolanta Rameikytė – Vilkienė, Laima Grigaliūnaitė – Pranevičienė. Buvę mokiniai į savo mokyklą atskubėjo iš Klaipėdos, Ukmergės, Jonavos, Šiaulių, netgi saulėtosios Ispanijos.
Susitikimą organizavo 8b klasės mokinIai ir auklėtoja Aušra Mickutė. Susitikimas – pamoka prasidėjo malonia staigmena – muzikiniu atvykusių svečių sveikinimu. Tai buvo svečių prisiminimas apie tuomet Šeduvos mieste susikūrusį estradinį ansamblį, kuriame grojo ir dainavo šios laidos mokiniai. Jie prisiminė tuo metu ypač linksmai ir kūrybiškai praleistą laiką. Visus susitikimo dalyvius nustebino Virginijaus Balionio daugiau kaip keturis dešimtmečius saugota reklaminė estradinio ansamblio koncerto afiša, kurią jis padovanojo gimnazijos muziejui. Tai tikrai vertingas ir unikalus eksponatas, liudijantis įdomų, su mokinių menine veikla susijusį laikotarpį. Svečiai taip pat buvo maloniai nustebinti aštuntokų sukurtu nuotraukų pristatymu, kuriame jie išvydo sustabdytas savo vaikystės, jaunystės, mokyklinių švenčių akimirkas. Gyvojoje istorijos pamokoje aštuntokai sužinojo, koks svarbus anuomet buvo mokinių elgesio pažymys, kokios pamokos buvo jiems pačios įdomiausios, kas vykdavo ilgųjų pertraukų metu, kokį maistą valgydavo valgykloje, kokias ir kiek knygų jiems reikėjo perskaityti, kodėl pasirinko mokytojo ar jūrininko profesijas. Svečiai domėjosi, kokių užsienio kalbų dabar mokosi mokiniai, ir pasidalijo savo patirtimi ir patarimais, kaip svarbu šiuolaikiniame pasaulyje mokėti bent vieną užsienio kalbą, patarė įdėti kuo daugiau pastangų jas mokantis. Kartu su svečias mokiniai pavartė jų klasės pažymių žurnalą.
Susitikimo laikas pralėkė nepastebimai. Atsidėkodami už šiltą susitikimą, aštuntokai buvusiems 36 laidos abiturientams įteikė gėlių ir atminimo dovanėlių, pakvietė aplankyti buvusio jų geografijos mokytojo A. Bukausko garbei įkurtą muziejų bei apžiūrėti parodą „100 istorijos akimirkų“. Viešnias lydėjo  direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vida Makutienė, muziejaus darbuotoja Inga Kielienė.
Atsisveikinome su viltimi ir pasižadėjimu būtinai susitikti kitų metų birželio 15 dieną baigiamajame gimnazijos šimtmečio minėjimo renginyje.
8b klasės auklėtoja  Aušra Mickutė

Dalinkitės: