Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Rugsėjo 26 dieną minima Europos kalbų diena. Jos metu Europos valstybėse organizuojami įvairūs renginiai, skatinantys kalbų mokymosi įvairovę, ugdantys pagarbą visoms Europos, regionų ir tautinių mažumų kalboms. Mūsų gimnazijoje ši diena taip pat paminėta. 7-8 klasių mokiniai dalyvavo integruotoje anglų kalbos, geografijos ir istorijos viktorinoje ,,Ką žinau apie Didžiąją Britaniją?” (,,What do you know about Great Britain?“). Dalyviai varžėsi atsakinėdami į klausimus apie Didžiąją Britaniją, jos istoriją, tradicijas, geografinius objektus, kultūrą. Sirgaliai taip pat turėjo veiklos. Anglų kalbos, istorijos ir geografijos mokytojos pateikė įvairių klausimų, į kuriuos atsakydami jie uždirbo savo komandoms taškų. Pasibaigus viktorinai ir suskaičiavus taškus, paaiškėjo, kad I vietą iškovojo 7b klasės mokiniai, II vietą – 8a, o III vietą – 8b. Visiems buvo smagu, vyravo puiki nuotaika, praplėtė akiratį

Dalinkitės: