Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Šeduvos gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus 1–4 klasių mokiniai dalyvauja tarptautinėje Specialiosios Olimpiados programoje „Jaunieji atletai“. Programos tikslas – skatinti sutrikusio intelekto vaikų fizinį aktyvumą, leisti praktiškai pajusti futbolo sporto šakos ypatumus, stiprinti adaptacinius gebėjimus ne tik fizinėje veikloje, bet ir kasdieniame gyvenime. Programos organizatoriai: Lietuvos SO komitetas, Masinio futbolo asociacija, Šiaulių FK ,,Gintros–Universiteto” komanda. Įgyvendinant programą, gegužės 29 dieną mokiniai su mokytoju Arūnu Bagdonu dalyvavo šventėje „Ypatingos futbolo treniruotės – ypatingiems vaikams“, kuri  vyko Šiaulių miesto stadione. Mokiniai dalyvavo įvairiose sportinėse rungtyse, kartu su futbolininkėmis spardė kamuolius, bėgiojo, žaidė ir smagiai leido laiką. Visi vaikai buvo apdovanoti asmeninėmis dovanėlėmis, o Specialiojo ugdymo skyriaus komanda – futbolo kamuoliais ir padėka.

Dalinkitės: