Kovo 21-25 dienomis gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriuje pedagogai organizavo integruotą veiklą „Žemė – mūsų namai“. Klasių auklėtojai vedė pokalbius, kurie skatino mokinius tausoti senkančius žemės išteklius ir prisidėti prie planetos išsaugojimo. Popietinių grupių auklėtojos parengė stendą „Rūšiuok atsakingai“, su mokiniais papuošė koridoriaus sieną „Žemei reikia draugų“. Mokiniai konkrečiais darbais prisidėjo prie savo ir gamtinės aplinkos puoselėjimo. Žemesniųjų klasių mokiniai savo rankomis sukurtais paukščiais papuošė medį, o vyresnieji dalyvavo akcijoje „Padėkime gamtai apsivalyti nuo šiukšlių“. Mokinių meninė programa ir apdovanojimai užbaigė savaitės renginių ciklą, skirtą Pasaulinei Žemės dienai paminėti. Šios veiklos iniciatorės mokytojos Virginija Budrienė ir Virginija Pranienė. Gimnazijos direktorė Edita Varneckienė pasidžiaugė, kad pedagogai ir mokiniai įsitraukė į aktyvią kūrybinę aplinkos puošimo veiklą, skleidė aplinkosaugos ir ekologinio švietimo idėjas.