Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Vasario 1-3 dienomis Druskininkuose vyko „LTeam olimpinis žiemos festivalis 2019“. Renginio dalyviai galėjo išbandyti daugiau kaip 20 žiemos sporto rungčių ir pramogų.
Šeduvos gimnazijos kūno kultūros mokytojas metodininkas Arūnas Bagdonas ir mokiniai Kasparas Vaičiulis, Marius Macys, Vidmantas Kasiulis, Alvyda Onaitytė kartu su Kazlų Rūdos „Saulės“ mokyklos komanda buvo pakviesti pristatyti sniegbridžių rungtį. Jaunuosius atletus ir jų mokytojus pradžiugino LR Švietimo, mokslo ir sporto ministro Algirdo Monkevičiaus, pasaulio olimpinių čempionių Vidos Vencienės, Dainos Gudzinevičiūtės, profesionalių sportininkų penkiakovininkų Ievos Sarapinaitės ir Justino Kinderio, pasaulio irklavimo čempionės Ievos Adomavičiūtės apsilankymai. Šeduviai Kasparas ir Vidmantas džiaugėsi netikėtai sutikę žinomą dainų autorių ir atlikėją Vidą Bareikį.
Festivalyje netruko atrakcijų, pramogų, turnyrų… Į namus mokiniai grįžo kupini įspūdžių ir gerų emocijų.

Dalinkitės: