Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Sausio 18 dienos popietę Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai kartu su grupių auklėtojais rinkosi į žiemos šventę, kurią organizavo Kristina Butkuvienė. Renginį pradėjome bendra mankšta. Vėliau mokiniams teko išbandyti  dar daug įvairių rungčių: lenktyniauti rogutėmis, sniego gniūžtę nešti mediniame šaukšte, pataikyti į taikinį. Norintys galėjo išbandyti jėgas virvės traukimo, slidinėjimo varžybose. Jauniausi šventės dalyviai tapo dailininkais, jie kūrė piešinius ant sniego.

Renginio metu visų nuotaika buvo puiki. Aktyviausi apdovanoti saldžiaisiais prizais. Mokiniai buvo aktyvūs, nuoširdžiai bendravo prie laužo. O svarbiausia, kad buvimas gryname ore, fizinis aktyvumas sustiprino jų sveikatą, suteikė teigiamų emocijų.

Dalinkitės: